Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online – wszystko, co warto wiedzieć

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online

Z pewnością wiesz, że negatywna historia w BIK, czyli Biurze Informacji Kredytowej, bardzo często przekreśla szanse na otrzymanie kredytu w banku. Instytucje te są zobligowane do dokładnego sprawdzenia swoich klientów i analizują ich historię. Jednak warto wiedzieć, że nieterminowe spłaty kredytów nie muszą koniecznie oznaczać brak możliwości otrzymania kolejnych. Rozwiązaniem jest skorzystanie z prywatnych firm, które udzielają pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online.

Zdolność kredytowa a pożyczki dla zadłużonych

Zdolność kredytowa określana jest jako możliwość spłacenia danej kwoty w konkretnym przedziale czasowym. Oblicza się ją na podstawie różnych czynników, do których zalicza się:

  • miesięczne dochody,
  • formę zatrudnienia/rodzaj działalności gospodarczej,
  • zaciągnięte zobowiązania oraz stałe rachunki,
  • okres kredytowania,
  • historię kredytową,
  • wiek, wykształcenie, stan cywilny,
  • liczbę osób na utrzymaniu.

 

Na tej podstawie bank ocenia, czy osoba ubiegająca się o kredyt ma wysoką, czy niską zdolność kredytową. Jeśli niestety pojawia się ta druga opcja, to pożyczkobiorca spotyka się z odmową. 

 

Najczęstszą przyczyną braku zdolności kredytowej jest słaba historia kredytowa w BIK, wpis do rejestru dłużników lub brak możliwości potwierdzenia swoich dochodów. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z firm prywatnych, które oferują pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online. Często przymykają one oko na zadłużenia w BIK.

Pożyczka bez zdolności kredytowej online – czy to możliwe?

Pozyczki dla zadłuzonych bez zdolności kredytowej online

 

Kredyt pozabankowy dla zadłużonych osób bez zdolności kredytowej online to częsta oferta firm prywatnych, które chętniej udzielają wsparcia finansowego osobom w trudnej sytuacji, niż banki. Bez problemu można znaleźć je w Internecie. Warto jednak liczyć się z tym, że koszty zobowiązania będą wyższe niż w przypadku kredytu bankowego. Oczywiście, niekiedy nie ma innego wyjścia. 

 

Firmy pożyczkowe są bardziej elastyczne podczas weryfikowania zdolności kredytowej, jednak nie oznacza to, że w ogóle jej nie sprawdzają, tak samo jak historii kredytowej oraz dochodów. Te czynniki będą miały wpływ na udzieloną kwotę pożyczki oraz na warunki. Im gorsza historia w BIK, tym drożej będzie kosztowało uzyskanie kredytu dla zadłużonych bez zdolności kredytowej. Wynika to z faktu, że instytucje pozabankowe chcą się w pewien sposób zabezpieczyć przed ryzykiem niewypłacalności.

Pożyczka dla zadłużonych bez zdolności kredytowej – kto może skorzystać?

Pozabankowy kredyt przez Internet może pozyskać niemal każdy, kto widnieje w bazach dłużników. Najczęściej trzeba jedynie wypełnić krótki formularz, aby w kilka minut otrzymać decyzję o udzieleniu pożyczki bez zdolności kredytowej online.

 

Pomoc finansową można otrzymać także mimo posiadania zobowiązań w postaci pożyczek lub kredytów, a także mając negatywną historię kredytową lub mając w bazach BIK, KRD, ERIF i BIG odnotowane informacje o wszczęciu procedur komorniczych albo windykacyjnych.

 

Warunkiem, aby skorzystać z pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online, jest posiadanie dowodu osobistego, pełnoletniość oraz przedstawienie jakichkolwiek zarobków. Niekoniecznie musi to być umowa o pracę – wystarczy również cywilnoprawna lub kontrakt.

Pożyczka bez zdolności kredytowej przez Internet – umowa cywilnoprawna

Pożyczkę dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online mogą bez problemu otrzymać osoby, które są zatrudnione na umowie cywilnoprawnej, czyli np. zlecenie lub o dzieło. W takiej sytuacji przede wszystkim firmy pozabankowe będą brały pod uwagę staż w danej firmie. Niekiedy jest możliwe otrzymanie pożyczki nawet w przypadku 3 miesięcy pracy.

Kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej – umowa na czas określony

Oczywiście dla banków najpewniejszą ze wszystkich form zatrudnienia jest umowa o pracę na czas nieokreślony i w tym wypadku oczywiście najłatwiej jest otrzymać kredyt. Jeśli jednak masz podpisaną umowę na czas określony, to możesz otrzymać pożyczkę w firmach prywatnych. Dla nich nie ma to większego znaczenia, a co więcej, nie wszystkie będą chciały potwierdzenia tego faktu i przedstawienia zaświadczenia o zarobkach.

Pożyczka dla zadłużonych bez zdolności kredytowej – kontrakt

Osoby, które są zatrudnione na podstawie kontraktu, nie mogą mieć pewności co do dalszej przyszłości, gdyż tego typu umowy nie są przedłużane automatycznie. Dlatego banki bardzo często nie decydują się na zaakceptowanie wniosku o przyznanie kredytu w takiej sytuacji. Szczególnie, gdy dodatkowo dana osoba nie ma zdolności kredytowej. Jedynym rozwiązaniem wówczas staje się skorzystanie z oferty prywatnej firmy. Warto wtedy przedstawić swoją historię zatrudnienia – ciągłość względem poprzedniego kontraktu daje możliwość otrzymania pożyczki dla zadłużonych bez zdolności online na lepszych warunkach.

Pożyczka dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online – ile kosztuje?

Tak samo, jak w przypadku każdego innego kredytu, tak i pozabankowy będzie się wiązał z pewnymi kosztami. Warto przygotować się na to, że będą one wyższe niż te zaciągane w banku. Firmy pożyczkowe w ten sposób chcą zrekompensować sobie ryzyko, jakie poniosą, gdy pożyczkobiorca będzie miał problem ze spłaceniem zaciągniętego długu. 

 

Koszty pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online są różne w zależności od oferty poszczególnych firm, ale także od sytuacji pożyczkobiorcy. Im jest gorsza, tym droższy będzie kredyt. Często jednak zdarza się, że pierwszą pozabankową pożyczkę można otrzymać za darmo. Oznacza to, że kwota, którą trzeba będzie spłacić jest równa tej, którą się pożyczyło. Niestety – jest to oferta jednorazowa i jedynie w przypadku terminowego uregulowania długu. 

 

Koszt pożyczki online dla zadłużonych bez zdolności kredytowej obliczany jest na podstawie następujących czynników:

  • prowizja (najczęściej jest to największa część kosztów całego zobowiązania),
  • odsetki (koszt pożyczonego kapitału, ich wysokość zależy od stopy procentowej, okresu kredytowania oraz wielkości kapitału. Warto wiedzieć, że zgodnie z prawem nie mogą one przekraczać 12% w skali roku, w przypadku odsetek za opóźnienie),
  • opłaty dodatkowe (wszelkie dodatkowe koszty, np. związane z refinansowaniem pożyczki lub przedłużeniem terminu jej spłaty).

 

Pożyczka dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online – jak to wygląda w praktyce?

Kredyt dla osób bez zdolności kredytowej charakteryzuje się głównie długim okresem spłaty, często nawet do 120 miesięcy. Można też wnioskować o niego wygodnie przez Internet. Co ważne, to szansa na otrzymanie dużego kredytu pozabankowego, w niektórych wypadkach sięgającego do 100, a nawet 150 tysięcy złotych z niskim oprocentowaniem, bez zabezpieczeń i poręczycieli. Czasem nie wymagane są również przedpłaty i opłaty wstępne. Wnioskując o pożyczkę dla osób zadłużonych przez Internet, można mieć również pewność szybkiej decyzji, a w przypadku pozytywnej, pieniądze mogą pojawić się na Twoim koncie w ciągu kilku godzin.

 

Jak otrzymać pożyczkę online dla zadłużonych bez zdolności kredytowej?

Aby otrzymać pożyczkę bez zdolności kredytowej online, wystarczy dowód osobisty i dostęp do Internetu. Na samym początku należy wybrać spośród ofert firmę, której warunki najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli nie wiesz, którą wybrać, to warto zgłosić się o pomoc do doradców finansowych, którzy wybiorą najlepszą możliwą ofertę.

 

Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku, a później wystarczy tylko czekać na decyzję i pieniądze na koncie. Oczywiście, im lepsza jest historia kredytowa, tym prostszy będzie sposób wnioskowania i większe szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji

 

Jeśli jednak w Twojej historii kredytowej znajduje się dużo opóźnień i zaległości, a dodatkowo jest dosyć zawiła i nie posiadasz zdolności kredytowej, to lepiej zwrócić się o pomoc do specjalistów. Pomogą oni przejść przez wszystkie procedury nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Nietrafny wybór oferty może skończyć się dla Ciebie źle, a wręcz być początkiem spirali zadłużenia.

Pożyczka bez zdolności kredytowej online dla zadłużonych – co jest istotne?

Kredyt bez zdolności online to produkt dosyć łatwo dostępny, a to oznacza, że nie powinno się z niego korzystać pod wpływem chwilowego impulsu lub zachcianki. Nieprzemyślana decyzja w późniejszym czasie może spowodować mnóstwo problemów. Dlatego warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online.

 

Po pierwsze, należy dokładnie sprawdzić firmę, u której masz zamiar zaciągnąć pożyczkę. Pozornie świetna oferta może mieć szereg dodatkowych opłat, które początkowo nie rzucają się w oczy, a później mogą być mocno odczuwalne. 

 

Kolejną ważną kwestią jest sama oferta, gdyż powinna ona być dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Zbyt duża rata nie powinna dodatkowo wpędzać Cię w kłopoty, a raczej wpasowywać się w aktualną sytuację. Jest to istotne, bo rozsądna pożyczka pozabankowa online bez zdolności kredytowej nie powinna być zaciągana pod wpływem zachcianki, ale z rzeczywistych potrzeb. Powinna być możliwa do spłacenia w terminie, a dodatkowo dobrze, gdy będzie mogła doprowadzić do rozwiązania Twoich problemów.

Kredyt bez zdolności przez Internet dla zadłużonych – na co można go przeznaczyć?

W przypadku zaciągania pożyczki dla zadłużonych online firmy nie pytają, na jaki cel masz zamiar wydać pieniądze. W przypadku większych kwot pożyczek najczęściej są one przeznaczane na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań. Takie rozwiązanie nazywane jest kredytem konsolidacyjnym, w przypadku produktów bankowych i pożyczką konsolidacyjną, jeśli jest udzielana przez prywatne firmy. W Spłać Kredyty pomagamy osobom bez zdolności kredytowej w otrzymaniu kredytu konsolidacyjnego.

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online – podsumowanie

Przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto dokładnie przemyśleć wszystkie aspekty zaciągania pożyczki dla zadłużonych online. Mimo braku zdolności kredytowej można ją otrzymać w firmach pozabankowych, które nie sprawdzają historii kredytowej tak dokładnie, jak robią to banki. 

 

Pożyczka bez zdolności kredytowej online dla zadłużonych to produkt, na który lepiej się zdecydować dopiero w ostateczności. Wówczas może pomóc Ci wyjść z dotychczasowych długów i będziesz mógł się skupić się na osiągnięciu finansowego komfortu.

 

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.3/5.0
Na podstawie: 32 opinii