fbpx

O nas

Nasza misja

pomagamy wyjść z opresji finansowych

Jesteśmy byłymi pracownikami banków , którym nie do końca podobała się polityka banków względem klientów. 

O nas

Strona splackredyty.pl powstała po to, abyś mógł skorzystać z profesjonalnej wiedzy osób, które przez wiele lat pracowały w sektorze bankowym. Nasze doświadczenie, które zdobyliśmy, jako pośrednicy kredytowi pozwala nam na wysoką jakość świadczonych usług i specjalistyczne podejście do każdej sprawy. Dzięki temu, że każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, możemy pochwalić się wieloma sukcesami na polu kredytowym.

Nasz zespół składający się ze specjalistów kredytowych pomaga przede wszystkim w uzyskaniu konsolidacji chwilówek oraz konsolidacji kredytów bankowych, nawet tych bardzo wysokich. Chcemy, aby nasi klienci, po rozmowie z nami, mieli pewność, że trafili w dobre i zaufane ręce osób, które doskonale znają się na wykonywanej pracy.

Splackredyty.pl to miejsce, w którym stres przestanie Cię nękać, a oferta konsolidacyjna będzie uszyta na miarę Twoich możliwości. Nie będziesz musiał przejmować się zbędnymi formalnościami, ponieważ jako pośrednicy, zajmiemy się tym za Ciebie! Chcemy, aby nasz relacje były oparte na zupełnej szczerości i zaufaniu, ponieważ jest to zdecydowanym kluczem do sukcesu. Jako profesjonaliści w swoim fachu możemy zapewnić całkowitą dyskrecję i gwarancję rzetelnego przyłożenia się do każdej sprawy, która do nas trafia.

Jeśli więc zależy Ci na wysokiej jakości świadczonych usług i chcesz w końcu pozbyć się wielu małych rat, które w miesięcznej wysokości potrafią przyprawić Cię o ból głowy i skonsolidować je w jedną mniejszą ratę, które będą rozłożone w czasie zależnym od Ciebie, to nie zwlekaj! Czekamy tu właśnie na Ciebie!