Kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej

Jeśli chcesz uregulować swoją sytuację finansową i wziąć kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej nasza firma pomoże Ci we wszystkich formalnościach! Jesteśmy specjalistami z dziedziny bankowości, którzy na co dzień współpracują z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Oferujemy fachowe doradztwo na najwyższym poziomie, a także elastyczne warunki umowy, więc na pewno będziesz z niej zadowolony. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, obniżysz miesięczną ratę swoich zobowiązań względem banku i odzyskasz kontrolę nad finansami.

Oferowane kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej to świetna alternatywa dla wszystkich klientów, którzy wpadli w spiralę zadłużenia. Niestety w dzisiejszych czasach koszty życia rosną znacznie szybciej, niż zarobki dużej części Polaków, co stawia wiele osób w trudnej sytuacji finansowej. Zaciąganie kolejnych pożyczek jest często koniecznością w obliczu nieplanowanych, większych wydatków. Jednak w dłuższej perspektywie taka praktyka może być sporym obciążeniem dla Twojego domowego budżetu.

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej - jak go uzyskać?

Zaciąganie kredytów konsolidacyjnych jest bardzo popularne, jednak decydują się na to przede wszystkim osoby mające zdolność kredytową. Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy jej nie posiadasz? Wbrew pozorom nadal możesz połączyć kilka rat w jedną, lecz z pomocą prywatnych pożyczkodawców, zamiast tradycyjnych banków. Nasza firma współpracuje z przedstawicielami branży finansowej, którzy udzielają pożyczek bez sprawdzania historii klienta w BIK. Dzięki nim masz szansę uporządkować swoje wydatki i ustabilizować domowy budżet.

Obecnie banki mają bardzo wysokie wymagania w stosunku do klientów zainteresowanych kredytami konsolidacyjnymi i nie udzielają ich bez zdolności kredytowej. Nie ma w tym nic zaskakującego, w końcu takie instytucje unikają niepotrzebnego ryzyka i obawiają się współpracy z klientami, którzy mają niepewną sytuację finansową. Alternatywą dla nich są prywatne firmy udzielające pożyczek bez BIK, które są ostatnią deską ratunku dla wielu gospodarstw domowych. Jeśli chcesz skorzystać z ich usług, zgłoś się do nas, a pomożemy Ci uzyskać możliwie najlepsze warunki!

Kredyt konsolidacyjny - czym jest zdolność kredytowa?

Bank udzielając pożyczki, ponosi ryzyko braku jej terminowej spłaty ze strony klienta. Aby zminimalizować zagrożenie z tym związane, dokładnie sprawdza zdolność kredytową zainteresowanych osób. Jest ona określana konkretną kwotą kredytu np. konsolidacyjnego, jaką może otrzymać kredytobiorca na dany okres rozliczeniowy. W zależności od tego, do której placówki zgłosisz się po pomoc, możesz mieć do czynienia z innymi kryteriami rozpatrywania Twojego wniosku. Bank dokładnie sprawdza Twoją sytuację finansową oraz historię w BIK i na tej podstawie rozpatruje wniosek pozytywnie lub negatywnie.

Twoja zdolność kredytowa jest ściśle związana z miesięcznymi dochodami, dlatego w lepszej sytuacji są kredytobiorcy mogący się pochwalić wysokimi zarobkami. Banki przychylniej patrzą na osoby zatrudnione na umowę o pracę niż na zlecenie czy o dzieło. Nie bez znaczenia są też Twoje dotychczasowe zobowiązania finansowe, np. pożyczki gotówkowe czy karty kredytowe, szczególnie w przypadku starania się o kredyt konsolidacyjny. Warto pamiętać też, że im dłuższy będzie okres kredytowania, tym lepsze warunki zaproponuje Ci kredytodawca.

Kredyt konsolidacyjny - gotówkowy czy hipoteczny?

Popularność kredytu konsolidacyjnego stale rośnie i jego atrakcyjność docenia coraz więcej osób mających zaciągnięte zobowiązania. Umożliwia on bowiem spłatę dotychczasowych należności finansowych i otrzymanie nowej zapomogi na bardziej przystępnych warunkach. W ten sposób możesz uregulować swoje długi związane z pożyczkami konsumenckimi, debetem na koncie czy kartami kredytowymi. Zamiast kilku rat na wysoką kwotę, będziesz płacić jedną, znacznie niższą – przez odpowiednio dłuższy czas.

Masz do dyspozycji dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych, dlatego łatwiej będzie Ci wybrać opcję adekwatną do Twojej sytuacji finansowej. Jeśli ta jest niepewna i nie masz zdolności kredytowej, powinna Cię zainteresować forma gotówkowa. W prywatnej firmie pożyczkowej zostaniesz poproszony wyłącznie o dokument tożsamości oraz zaświadczenie od pracodawcy dotyczące aktualnych zarobków. W banku dodatkowo sprawdzą Twoją historię w BIK. Taką pożyczkę łatwiej jest uzyskać, jednocześnie może być ona nieco droższa i udzielana na okres nie dłuższy niż 10 lat.

Ciekawą opcją jest także hipoteczny kredyt konsolidacyjny, z którego chętnie korzystają klienci indywidualni i biznesowi. W jego przypadku musisz dysponować zabezpieczeniem w postaci własnościowego domu czy mieszkania, którego hipoteka zostanie obciążona. Zaletą tego zobowiązania jest długi termin spłaty, który może wynosić nawet 30 lat. W sytuacji tego finansowania banki sprawdzają zdolność kredytową, a także dokumentację związaną z samą nieruchomością. Kwota, jaką możesz otrzymać, jest ściśle uzależniona od wartości mienia nieruchomego.

Zalety kredytu konsolidacyjnego

W sytuacji, kiedy comiesięczne spłaty kilku rat stanowią duże wyzwanie dla Twojego domowego budżetu, kredyt konsolidacyjny jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Dzięki takiej opcji możesz zapanować nad swoimi zobowiązaniami względem wszystkich wierzycieli i jednocześnie obniżyć kwotę spłaty. Pozwoli Ci to także ograniczyć liczbę podmiotów, u których wziąłeś pożyczkę i będzie pierwszym krokiem do wyplątania się z groźnej spirali zadłużenia. Zamiana kilku rat w jedną to też dobry sposób na poprawę zdolności kredytowej, co przyniesie wymierne korzyści w przyszłości.

Z punktu widzenia pożyczkobiorców największą zaletą kredytów konsolidacyjnych jest możliwość znacznego obniżenia miesięcznej kwoty wszystkich rat, jakie spłacasz wierzycielom. Dzięki takiej opcji zamiast kilku przelewów w różnych terminach będziesz wykonywać tylko jeden, na niższą kwotę, za to wydłuży się ostateczny okres kredytowania. To świetne rozwiązanie dla zapominalskich, którzy nie zawsze pamiętają o comiesięcznej spłacie wszystkich zobowiązań. Możesz skorzystać z niego także bez zdolności kredytowej, wystarczy zgłosić się do naszej firmy!

Kiedy warto wziąć kredyt konsolidacyjny?

Dla pożyczkobiorców, którzy muszą spłacać każdego miesiąca kilka rat różnym wierzycielom, kredyt konsolidacyjny jest dobrą opcją. Co jednak w przypadku, kiedy nie masz zdolności kredytowej? W takiej sytuacji musisz liczyć się z nieco wyższymi kosztami zaciągnięcia nowej pożyczki i zastanowić się, czy rzeczywiście takie rozwiązanie będzie najlepszym wyjściem z Twoich problemów finansowych. Zgłaszając się do naszej firmy, uzyskasz wszystkie informacje niezbędne do podjęcia takiej decyzji i poznasz plusy i minusy konsolidacji zobowiązań.

Oczywistym motywem do zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego bez zdolności kredytowej, jest chęć ograniczenia miesięcznych kosztów oraz wydłużenie terminu spłaty wszystkich zobowiązań. Jednak nie są to jedyne powody, dla których warto rozpatrzyć taką opcję! Konsolidacja pozwoli Ci również uzyskać nowe, często korzystniejsze warunki, które np. były niedostępne w momencie ubiegania się o finansowanie w przeszłości. Na nowo możesz też ustalić dzień miesiąca, w którym chcesz spłacać zobowiązania, dostosowując go do swojej aktualnej sytuacji życiowej.

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej - zgłoś się do nas!

Bank odmówił Ci udzielenia kredytu konsolidacyjnego ze względu na brak zdolności kredytowej? To nie problem, nasi specjaliści znajdą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, dostosowane do aktualnej sytuacji finansowej Twojego gospodarstwa domowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży mamy doskonałe rozeznanie w ofertach aktualnie dostępnych na rynku, pochodzących zarówno od tradycyjnych banków, jak i prywatnych firm pożyczkowych.

Na początku zajmiemy się uporządkowaniem Twojej sytuacji finansowej, w tym oddłużaniem, które jest jedną z naszych specjalności. Następnie przygotujemy dla Ciebie kompleksowy wykaz kredytów konsolidacyjnych, które są dostępne bez zdolności kredytowej. Przeprowadzimy Cię też przez cały proces starania się o pożyczkę i udzielimy porad na każdym etapie postępowania.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.4/5.0
Na podstawie: 22 opinii