Ile kosztuje doradca kredytowy? a ile powinien?

Ile kosztuje doradca kredytowy?

ile kosztuje doradca kredytowy

 

 

Ile kosztuje doradca przy pozyskiwaniu kredytu gotówkowego w banku?

To ile kosztuje doradca kredytowy nie ma jednoznacznej odpowiedzi wszystko, zależy od sytuacji klienta i jego oczekiwań. Klient, który zamierza przenieść swoje zobowiązania do innego banku i realnie zmniejszyć raty w kredytach bankowych będzie liczył każdą złotówkę, więc tym samym prowizja dla doradcy kredytowego nie może być duża, gdyż po prostu to się klientowi nie opłaci. Prawdopodobnie nie więcej niż 5% od uzyskanego kredytu. Ewentualnie można się umówić z doradcą, iż dostanie on wynagrodzenie ze zwrotów konsolidowanych kredytów .KONTAKT Z NASZYM DORADCĄ

Ile kosztuje doradca kredytowy przy konsolidacji chwilówek?

 

doradca kredytowy

 

Kolejny tym klienta to taki, który posiada już dużą ilość kredytów pozabankowych i chwilówek, oczywiście posiadając udokumentowany dochód. W tym przypadku wynagrodzenie dla doradcy kredytowego przy konsolidacji chwilówek będzie kilka razy większe od poprzedniego przypadku. Wynika, to z ciężkiej sytuacji klienta w takich przypadkach, trzeba usuwać negatywne wpisy z historii kredytowej klienta. Dodatkowo trzeba będzie usunąć zapytania pozabankowe i bankowe. Doradca kredytowy przy konsolidacji chwilówek może zarabiać od 15% do 20% od pozyskanego kredytu w banku. Klient znaczną część tej kwoty jest w stanie sobie zrekompensować poprzez zwroty od instytucji pozabankowych. Poza tym zaledwie kilka banków są gotowe spłacić chwilówki i co istotne ta sytuacja cały czas się zmienia.
Czy doradca kredytowy się w ogóle opłaca?
Zależy również, jaką klient ma wiedzę elementarną o sektorze bankowym i chociażby o BIK, czyli o Biurze Informacji Kredytowej, czyli wiedzę na temat swoich zobowiązań na podstawie raportu BIK więcej.

 

 Jak odróżnić profesjonalistę od oszusta?

 

doradca kredytowy oszust

 

Branża finansowa to olbrzymi rynek i do tego pole do działań różnych dziwnych osób, którzy żerują na ludzkiej krzywdzie i wykorzystują to do swoich celów.
Jeżeli znaleźliśmy kontakt do doradcy kredytowego w internecie, poproś doradcę o okazanie numeru nip swojej działalności i wpisu do KNF, możesz sprawdzić po numerze faktyczne imię i nazwisko pośrednika lubi firmy KLIKNIJ TUTAJ

To tylko kilka sposobów na sprawdzenie doradcy kredytowego więcej dowiesz się w naszym materiale wideo TUTAJ

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.6/5.0
Na podstawie: 26 opinii