Kredyty pozabankowe w 2021 i ich rodzaje

Kredyty pozabankowe 2021
kredyty pozabankowe

Kredyty pozabankowe to takie kredyty, które są pozyskiwane od wszelakich instytucji innych niż Banki i na przykład Skoki.

Rodzaje kredytów pozabankowych

Kredyty, pożyczki pozabankowe dzielimy na ratalne, tygodniowe, miesięczne, widoczne w bik i niewidoczne w bik.
Pożyczki pozabankowe miesięczne są przydzielane na jakiś okres, a spłata ich odbywa się co miesiąc. Kredyty pozabankowe tygodniowe, są to zobowiązania zaciągnięte w instytucjach finansowych a spłata ich, odbywa się co tydzień.

Zobowiązanie miesięczne, są zaciągane na okres 30 dni. Po zakończeniu tego okresu mamy możliwość przedłużenia okresu spłaty. Te pożyczki są najbardziej groźne dla klienta. Klient często kieruje się natychmiastową potrzebą gotówki, nie myśląc o konsekwencjach.

W Polsce są jeszcze chwilówki ratalne i miesięczne, które nie są widoczne w bik. Po prostu tych zobowiązań banki i skoki nie widzą. Jeśli już musimy wziąć kredyt pozabankowy, warto pozyskać przede wszystkim kredyt ratalny, ale i niewidoczny w BIK. Dla przykładu taką firmą jest profi kredyt.

Sposoby spłaty kredytów pozabankowych.kredyty poza bankowe

Jednym ze sposobów jest zaciągnięcie kredytu pozabankowego niewidocznego w bik i spłata zobowiązań widocznych w raporcie bik. Pobierając swój raport BIK, będziemy widzieli, które zobowiązania są widoczne, a które nie.

Kolejny sposób to skorzystanie z pomocy firmy, która zajmuje się konsolidacją chwilówek na przykład my. Doświadczenie takich firm pomoże uniknąć wielu błędów i niepotrzebnych zapytań w bankach.

Możemy również samemu iść do banku i skonsolidować kredyty pozabankowe. Jednak z doświadczenia wiemy, że to raczej kwestia szczęścia klienta niż przemyślanego planu.

 

Pożyczka od inwestora a kredyty pozabankowe kredyty poza bankowe 2021

Możemy również zgłosić się do firmy bądź inwestora, która sfinansuje nam spłatę zobowiązań pozabankowych. To rozwiązanie wydaje się być korzystne pod warunkiem ,że mamy kontakt do uczciwego inwestora. Ważne jest abyśmy byli poprowadzeni od początku do końca inwestycji tak byśmy mogli wyjść z kredytów pozabankowych kredytem bankowym i spłacać jedną ratę zamiast kilku.. Aby dowiedzieć się więcej w tym temacie zachęcam do przeczytania naszego wpisu pożyczka prywatna.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.7/5.0
Na podstawie: 22 opinii