Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej

Nasza firma to świetne miejsce dla wszystkich osób, których interesują kredyty konsolidacyjne bez zdolności kredytowej. Jeśli masz problem ze spłacaniem regularnych zobowiązań finansowych, proponujemy Ci profesjonalne usługi. Jesteśmy specjalistami z dziedziny bankowości, którzy przez lata zdobywali wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Współpracujemy z firmami zajmującymi się udzielaniem pożyczek dla klientów indywidualnych bez sprawdzania historii w rejestrze BIK. Zgłaszając się do nas, możesz liczyć na fachowe doradztwo na każdym etapie postępowania.

W dzisiejszych czasach kredyt konsolidacyjny dla dłużników cieszy się dużym zainteresowaniem osób prywatnych. Jest to spowodowane aktualną sytuacją na rynku finansowym, bardzo niekorzystną dla gospodarstw domowych generujących niskie dochody. Z roku na rok uzyskanie pożyczki gotówkowej lub hipotecznej w bankach jest trudniejsze, instytucje te mają bowiem wysokie wymagania w stosunku do potencjalnych kredytobiorców. Nasza firma na co dzień pomaga takim osobom w zdobyciu środków z alternatywnych źródeł.

Kredyty konsolidacyjne – zdolność kredytowa

Odwiedzając bank w celu uzyskania dowolnej pożyczki, musisz liczyć się z tym, że Twoja historia w BIK zostanie dokładnie sprawdzona. Placówka udzieli Ci kredytu konsolidacyjnego czy gotówkowego tylko w sytuacji, gdy masz zdolność kredytową. Jest ona uzależniona od kilku czynników, przede wszystkim od miesięcznych dochodów, jakie osiągasz. Duże znaczenie ma też forma zatrudnienia, przy czym najkorzystniejsza jest umowa o pracę na czas nieokreślony. W celu określenia kwoty, jaką możesz otrzymać od banku, pracownik instytucji prześwietli też Twoje wszystkie opłaty stałe, przede wszystkim raty i debety na koncie i karcie.

Instytucje udzielają kredytów konsolidacyjnych tylko osobom z pozytywną historią w BIK. W ten sposób zabezpieczają się przed kredytobiorcami, którzy stanowią ryzyko niespłacenia zaciągniętego zobowiązania. Niestety jest to bardzo niekorzystne dla dużego odsetka Polaków, którzy wpadli w spiralę zadłużenia i nie mogą uzyskać wsparcia w normalnych instytucjach finansowych. Na szczęście z pomocą przychodzą prywatne firmy zajmujące się pożyczkami, do których zgłaszamy się w imieniu naszych klientów.

Kredyt konsolidacyjny – szczegółowe informacje

Jednak czym właściwie jest kredyt konsolidacyjny? To rodzaj pożyczki przeznaczonej na spłatę dotychczasowych zobowiązań. Zgłaszasz się do banku, który sprawdza Twoją zdolność kredytową i przy pozytywnej weryfikacji w BIK przygotowuje dla Ciebie umowę. Specjalista zlicza wszystkie kwoty rat, jakie uiszczasz co miesiąc i po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku w centrali zleca ich spłatę. Dzięki temu zamiast kilku wierzycieli masz wyłącznie jednego, co pozwoli Ci uporządkować swoje finanse.

Jednak kredyt konsolidacyjny to nie tylko automatyczne uregulowanie wszystkich rat i zmniejszenie liczby wierzycieli. Także suma miesięcznych zobowiązań może się znacznie obniżyć, a termin ich ostatecznej spłaty wydłużyć. Wszystko uzależnione jest od konkretnego banku, do którego się zgłosisz, a także Twoich indywidualnych preferencji. Niestety bez zdolności kredytowej instytucje te nie udzielą Ci pomocy, dlatego w takiej sytuacji warto zgłosić się do nas!

Kredyt konsolidacyjny – ratunek dla dłużników

Zakup nowej lodówki, sfinansowanie wakacji dla całej rodziny, remont mieszkania – tego typu wydatki stanowią duże obciążenie dla rodzinnego budżetu, dlatego znaczna część osób decyduje się wziąć na nie kredyt gotówkowy. Kiedy te wszystkie płatności zsumujemy, wychodzi znaczna kwota comiesięcznych zobowiązań, którą musisz spłacać regularnie. Dodatkowo przelewy na poszczególne raty należy wykonywać w różnych terminach, co jest sporym wyzwaniem, jeśli masz problem z odpowiednią organizacją.

W takiej sytuacji zalecane jest wzięcie kredytu konsolidacyjnego, który pozwoli Ci jednocześnie uregulować wszystkie zobowiązania i następnie rozpoczniesz spłacanie nowej pożyczki u jednego wierzyciela. Jeśli okaże się, że nie masz zdolności kredytowej, aby otrzymać wsparcie w banku, masz do wyboru też inne alternatywy w firmach komercyjnych. Koszt uzyskania takiej pożyczki jest wyższy niż w przypadku tradycyjnych instytucji finansowych, jednak z naszą pomocą możesz liczyć na atrakcyjne warunki, dostosowane do budżetu, jakim dysponujesz.

Wybierz profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego!

Regularnie współpracujemy z firmami pożyczkowymi, które udzielają kredytów konsolidacyjnych osobom prywatnym ze złą historią w BIK. Zgłaszając się do nas, trafisz pod opiekę doświadczonego i kompetentnego specjalisty, który sprawdzi wszystkie oferty dostępne na rynku i wybierze dla Ciebie optymalne rozwiązanie. Specjalizujemy się również w oddłużaniu, usuwaniu negatywnych wpisów z krajowych rejestrów, a także renegocjacją warunków umowy w bankach. Dzięki temu przygotujemy Cię odpowiednio przed złożeniem wniosku o pożyczkę w wybranej placówce. Skontaktuj się z nami i uzyskaj kredyt konsolidacyjny na preferencyjnych warunkach!

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- 5

Średnia ocena: 4.4/5.0
Na podstawie: 46 opinii